facebook

Z radością informujemy, że odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Kto posiada kota, nie musi się obawiać samotności”. Wernisaż odbył się w Galerii ECKI

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wielu młodych artystów, ich opiekunów oraz miłośników sztuki i zwierząt. 🐱💛

Przez najbliższe tygodnie w galerii można podziwiać wyróżnione prace – pełne wrażliwości, kreatywności i miłości do czworonożnych przyjaciół. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin!

👏 Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i piękne prace, a także opiekunom za wsparcie i inspirację młodych twórców.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do sponsorów nagród:

* oraz osób prywatnych, które wsparły naszą inicjatywę.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Fot. Justyna Atrachimowicz oraz Natalia Staszkiewicz - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Mirsku